Lepší rok Vám prajem, pani starostka Oravskej Lesnej

Autor: Vladimír Špánik | 27.12.2013 o 12:21 | (upravené 30.12.2013 o 9:08) Karma článku: 11,11 | Prečítané:  1257x

S nádejou na  zmenu k lepšiemu sa často stretávame  v prianiach na začiatku nového roka. Preto  si dovolím aj ja Vám popriať  šťastný nový rok, v ktorom  máte šancu napraviť všetky tie prešľapy  ktoré  máte na svedomí  v priebehu roka 2013.

 

Prajem Vám,  aby  ste dokázali potlačiť vo svojom  konaní aroganciu  príznačnú vládnucej strane, ktorú uplatňujete voči  poslancom  zastupiteľstva, čo  si dovolili vzoprieť sa  Vašim neštandardným postupom  voči  nim.

Prajem Vám, aby ste pochopili, že právo  na zbavenie mandátu poslanca  zastupiteľstva Vašej obce nepatrí Vám, ale rozhodnutie  o vzdaní sa mandátu patrí len  a len samotnému poslancovi.

Prajem Vám,aby ste  sa v roku 2014 dožili rozhodnutia súdu, že  dvom poslancom zastupiteľstva obce  Oravská Lesná ste nezákonne  bránili vo výkone  ich mandátu ktorí im zverili  občania obce Oravská Lesná.

Prajem Vám, aby ste pochopili, že voziť sa  obecným autom   do Bratislavy  na zasadania NR SR  Vám nedovoľuje žiaden zákon, dokonca, a skúste si to predstaviť aj keď to bude pre Vás ťažké, ani Vaša príslušnosť k vládnucej strane.

Prajem Vám, aby ste pochopili konečne, že existuje platný zákon o verejnom obstarávaní a výsledkom by malo byť ekonomicky najvýhodnejšie  obstarávanie   aj v prípade Vašej obce.

Prajem Vám, ale aj mnohým Vašim kolegom ktorí sedia na dvoch stoličkách, aby prestali žiť s presvedčením, že je to lepšie pre Vaše obce.Že je to výhodné pre Vás je  všeobecne známe.

S pozdravom

Vladimír Špánik

Združenie občanov miest a obcí Slovenska(ZOMOS)

www.zomos.sk


 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Tomanová používa jednostranné stanoviská, súdy ju rešpektujú

Súdneho znalca odvolávajúceho sa na komisárku pre deti Vieru Tomanovú stiahli z prípadu.

KOMENTÁRE

Veď sú to iba deti

Zdá sa, akoby Tomanová nastúpila v čase, keď sa nepredpokladalo, že bude musieť niečo významné urobiť.

SVET

OSN zverejnila plán na zníženie počtu ľudí, je to hoax

Sedemnásť rokov stará správa a množstvo nepodložených komentárov zaujali aj stranu Borisa Kollára.


Už ste čítali?